Fort
úvod úvod zpět zpět přidat k oblíbeným oblíbené český english
www.fort-plasty.cz
 
 
Fort - vzduchotechnika z plastů
moderní technologie | spolehlivost | jakost ISO 9001
 
 

Celkový přehled ventilátorů a jejich zapojení + používané materiály a chemická odolnost

Podstatným způsobem se nám podařilo rozšířit stávající sortiment ventilátorů. Nyní Vám můžeme nabídnout ventilátory dosahující objemů odsávaného vzduchu v rozmezí 50 – 140.000 m3/hod při tlacích až 6.000 Pa. Ventilátory jsou určeny pro odtah agresivních látek z prostředí bez nebezpečí výbuchu nebo s nebezpečím výbuchu pro Zónu 2 a Zónu 1.
Problematika odvodu agresivních výparů není vždy jednoduchou záležitostí. V praxi se vyskytuje celá řada technických problémů spojených s odvodem agresivních látek různých koncentrací a teplot. Stále častěji je třeba používat ventilátory v provedení EX případně celé rozvody z materiálů zajišťujících elektrickou vodivost. Svým odběratelům poskytujeme technické konzultace a jsme nápomocni při řešení těchto problémů. Nabízíme kompletní dodávky, kdy použité materiály odolávají danému prostředí po stránce chemické odolnosti a splňují i všechna další kritéria.
Převážná většina používaných materiálů je již ve standardním provedení stabilizována proti UV záření a lze je bez problémů použít při instalaci v exteriérech.

 

zpět zpět na stránku produktů
Grafika a aplikace
DUNA Graphics 2005
FORT - PLASTY s.r.o., Hulínská 2193/2a, 767 01 Kroměříž
( telefon ) 573 335 090, 573 336 777 ( e-mail ) info@fort-plasty.cz