Fort
úvod úvod zpět zpět přidat k oblíbeným oblíbené český english
www.fort-plasty.cz
 
 
Fort - vzduchotechnika z plastů
moderní technologie | spolehlivost | jakost ISO 9001
 
 

Výfukové a CAGI hlavice, výfukové nástavce, protidešťové stříšky, prostupy střechou

Katalogové listy a dokumenty ke stažení

VÝFUKOVÉ HLAVICE se používají pro výfuk znečištěného vzduchu z provozu. Svým tvarem zabraňují vnikání deště a sněhu do potrubí a způsobují vyfukování vzduchu co nejvýše do volného prostoru.
Čtyřhranné výfukové hlavice se vyrábí od rozmeru A nebo B =200 až 1000 mm, při maximálním poměru stran 1:4 (přednostně se vyrábí A:B=1:1).

VÝFUKOVÉ NÁSTAVCE brání vniknutí cizího předmětu nebo ptactva do ventilátoru nebo vzt. potrubí. Pokud je nástavec osazen do horizontální polohy tak zabraňuje také zatékání vody. Nástavec je standardně vybaven plastovou mřížkou o velikosti ok cca 1x1 cm.

PROTIDEŠŤOVÉ STŘÍŠKY se používají pro výfuk vzduchu do prostoru. Lze je použít i pro přívod čerstvého vzduchu za předpokladu, že nasávací rychlost nepřekročí 7m/s. Při překročení této rychlosti by mohlo dojít k přisávání dešťové vody.

CAGI HLAVICE slouží pro odtah nebo přívod vzduchu z prostoru. Na rozdíl od protidešťových stříšek hlavice svým tvarem zabraňují vniknutí (zatékání) vody či zpětnému proudění vzduchu. Na vzt. potrubí se připojují pomocí příruby nebo hrdla.

Souvisejicí reference

 

 

zpět zpět na stránku produktů
Grafika a aplikace
DUNA Graphics 2005
FORT - PLASTY s.r.o., Hulínská 2193/2a, 767 01 Kroměříž
( telefon ) 573 335 090, 573 336 777 ( e-mail ) info@fort-plasty.cz